• Lietuviškai
  • English
  • Русский

Visagino savivaldybėje lankėsi Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas Simonas Dailidė

22, Kov 2018, Straipsniai,Visagino naujienos  

LSS Prezidentas Simonas Dailidė kovo-balandžio mėn. paskyrė turui po Lietuvos mokyklas. Kovo 20 d. Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas lankėsi Visagino "Verdenės" ir "Atgimimo"gimnazijose, bei Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre. S. Dailidė kažkada buvęs padauža, dėl blogo elgesio, vengimo mokytis ir svaigalų vartojimo išmestas iš kelių mokyklų, dabar yra blaivaus gyvenimo šalininkas, blaivių pramogų organizatorius, savo pavyzdžiu įkvepiantis gyventi kitaip bei nepasiduoti aplinkos poveikiui.
2017 m. kovo mėn. Simonas Dailidė buvo išrinktas Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentu ir tapo autoritetu ne vienam paaugliui. S. Dailidė susitikimuose su moksleiviais dalinosi savo patirtimi ir skatino juos rinktis linksmą, tikrumo ir atsidavimo idėjai kupiną sveiką gyvenimą, kvietė aktyviau savanoriauti sveiką gyvenseną skatinančių organizacijų renginiuose: festivaliuose ir sveikatingumo stovyklose.
Mokiniams buvo smagu pabendrauti su jaunu žmogumi, kuris gyvenime patyrė blogų ir gerų išbandymų. Simonas papasakojo, koks jis buvo paauglystėje, kaip buvo įsitraukęs į padaužišką gyvenimą, apie savo veiklą šiuo metu ir kaip atsisakius žalingų įpročių pasikeitė draugai ir visas jo gyvenimas. Pristatė kiek daug galimybių dabar jaunimas turi ir gali save išbandyti įvairiose „blaiviose“ veiklose. Simonas ragino mokinius būti aktyviais, pasitikėti savimi, nekelti klausimo „Ką veikti ?“, o imtis iniciatyvos ir stumti žalingus įpročius šalin.
Dydžio keitimas
Kontrasto keitimas