• Lietuviškai
  • English
  • Русский

Sveikatingumo stovykla „Sveiko gyvenimo link“ 2018 m.

10, Rgp 2018, Rokiškio naujienos  

       Š.m. rugpjūčio 7-9 d.d. dienomis Ignotiškio dvaro sodyboje (Rokiškio kaim. sen.) rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras (VSB) pakvietė penkias dešimtis mūsų rajono gyventojų į septintąją organizuojamą sveikatingumo stovyklą „Sveiko gyvenimno link“. 

Pirmą stovyklos dieną dalyviai buvo supažindinami su sveiko maisto gamyba, lektorius Vaidas Arvasevičius skaitė paskaitą " Apie tėvų ir vaikų santykius",  A. ir L. Keraičiai pristatė garso terapiją (gongus), kurie padeda sustiprinti fizinę ir emocinę būseną.

Antrąją dieną stovyklautojai pradėjo rytą su šiaurietiškomis ėjimo lazdomis ir mankšta, dalyvavo labai įdomioje paskaitoje „Gera nuotaika – stiprios sveikatos sąlyga“, kurią skaitė lektorius Arūnas Maliauskas, o vakare atgaiva kūnui ir sielai pirtininkės Nijolės Naguraitės paskaitos "Pirtis ir mūsų sveikata" ir "Klasikinio vanojimo pamoka" su praktiniais užsiėmimais.

Trečiąją stovyklos dieną stovyklautojai klausėsi žolininko Mariaus Lasinsko paskaitos ir dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose "Trys žolininko taisyklės. Lietuviškų prieskonių gamyba". Stovyklos dalyviai turėjo galimybę pasiklausyti įdomių lektorių. Visi stovykloje vykę užsiėmimai – nemokami, susimokėti po kelis eurus, turėjo tik tie, kurie nakvojo ir maitinosi.

Stovyklos akimirkos.

Daugiau nuotraukų Facebook paskyroje: Rokiškio Visuomenės sveikatos biuras

 

Dydžio keitimas
Kontrasto keitimas