• Lietuviškai
  • English
  • Русский

Sveikatingumo stovykla „Sveiko gyvenimo link“ 2017

04, Rgp 2017, Renginiai,Rokiškio naujienos,Straipsniai  

Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras rugpjūčio 1,2,3 dienomis 5-tą kartą organizavo sveikatingumo stovyklą "Sveiko gyvenimo link". 
Rugpjūčio 1 d. stovyklautojai kartu su Mariaus Lasinsku išmoko atskirti žoleles ir sužinojo kaip gali gydyti medžiai. Po pietų Vaidas Arvasevičius pasakojo apie asmeninius santykius, ypač kaip jie veikia su vaikais.
Rugpjūčio 2 d. dalyviai rytą pradėjo funkcinėje treniruotėje kartu su Šarūne Kirstukaite. Po pusryčių Lidija Laurinčiukienė įkvėpė energijos visai likusiai dienai. Pasakojo apie kūrybinį mąstymą, kaip jį tobulinti ir kokie gali būti požiūrio kampai.
Po pietų vyko meninis užsiėmimas su Irena Bulotiene. Dalyviai piešė savo gyvenimo traukinį, o lektorė kiekvienam individualiai pakomentavo ką ji mato piešiniuose ir ką tai reiškia. Visi kantriai laukė savo eilės ir liko nustebinti. Spalvos, formos, piešimo technika tiek daug atskleidžia apie žmogaus savybes, norus ir išgyvenimus.
Pirtininkė Nijolė Naugurnaitė papasakojo apie pirties naudą ir galią mūsų sveikatai, bei pirtyje parodė praktiškai.
Rugpjūčio 3 d. Rytas prasidėjo sportiškai kartu su trenere Šarūne Kirstukaite. Po pusryčių klausėsi Mindaugo Vidugirio paskaitos apie verbalinį intelektą.
Po pietų vyko garso terapija "Gongai" kartu su Ligitu Keraičiu.
 
DAR KARTĄ DĖKOJAME VISIEMS DALYVIAMS! 
 
 
 
Dydžio keitimas
Kontrasto keitimas