• Lietuviškai
  • English
  • Русский

Ramintos Bogušienės paskaitos „Mitybos ABC“

13, Bal 2017, Galerija,Straipsniai,Veikla Visagine,Visagino naujienos  

Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras balandžio 11 d. Visagine organizavo Ramintos Bogušienės dvi paskaitas „Mitybos ABC“ Visagino gyventojams ir Utenos apskrities Visagino policijos komisariato pareigūnams.
Dalyviai sužinojo apie palankios mitybos principus, valgymo mitus ir tiesas, sveikos gyvensenos įtaką žmogaus organizmui, kiek vartoti cukraus, druskos, riebalų, bei skaidulinių medžiagų. Visi dalyviai turėjo praktinį užsiėmimą – lygino produktų etiketes ir rinkosi palankiausią sveikatai produktą. Sužinojome daug naudingos informacijos apie maisto technologiją, maisto sudėtį ir maisto produktų rinkimosi (etikečių skaitymo) naudą.
Vakarinėje paskaitoje, kuri buvo skirta Visagino gyventojams degustavome sveikus maisto produktus pagal R. Bogušienės kurtus receptus. Visiems labai patiko, bei sužinojome sveiko ir skanaus pyrago receptą, kurį išbandysime per artėjančias šventes. Kviečiame apsilankyti internetinėje svetainėje, adresu www.sveikataipalankus.lt/ , kurioje rasite sveikatai palankių receptų, straipsnių apie mitybą, bei kaip išsirinkti sveikus maisto produktus, bei naujausių žinių apie palankią sveikatai mitybą.
Norime visus paskatinti – būdami PREKYBOS CENTRUOSE (PARDUOTUVĖSE) NETINGĖKITE SKAITYTI MAISTO PRODUKTŲ ETIKEČIŲ ir juos lyginti su kitais panašiais maisto produktais. Rinkitės produktą su mažesniu kiekiu druskos, cukraus riebalų ir mažesniu kiekiu priedų ir JŪS JAU PASIRINKSITE PALANKESNĮ MAISTO PRODUKTĄ SVEIKATAI! Tokiu būdu mažais žingsneliais judėsime link sveikesnio gyvenimo!
Dalinamės paskaitų įspūdžiais!
Dydžio keitimas
Kontrasto keitimas