• Lietuviškai
  • English
  • Русский

Lietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ I etapas Visagino savivaldybėje

26, Spa 2017, Galerija,Renginiai,Veikla Visagine,Visagino naujienos  

2017 m. spalio 24 d. Visagino vaikų lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ ir spalio 26 d. Visagino Draugystės progimnazijoje vyko Lietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ 2017 pirmasis etapas.
Konkurse dalyvavo 5 ikimokyklinio ugdymo įstaigos, Visagino vaikų lopšeliai-darželiai: „Kūlverstukas“, „Ąžuoliukas“, „Auksinis raktelis“, „Gintarėlis“ ir „Auksinis gaidelis“. Rungtyniavo 5 komandos, iš viso 25 ikimokyklinio amžiaus vaikai, kuriuos lydėjo įstaigų ikimokyklinių grupių pedagogai ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistai.
Konkurso komisiją sudarė pirmininkė Visagino policijos komisariato atstovė Onutė Pernavienė ir komisijos nariai: Visagino savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus atstovė Rima Astrauskienė, Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Agnė Šapokaitė, Visagino policijos komisariato atstovė Oksana Rožkova. 
Konkursą vedė Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistės Svetlana Pobiaržina ir Agnė Dubakienė.
Konkurso tikslas - saugoti, stiprinti ir ugdyti atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, propaguoti vaikų ir mokinių sveiką gyvenseną ir diegti jos principus kasdienėje veikloje, skatinti vaikų, mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų bendradarbiavimą ir gebėjimą, dirbti komandoje.
 
Pagal konkurso nuostatus, kiekvieną komandą sudarė 7 dalyviai: 5 vaikai/mokiniai, mokytojas ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistas.
 
Komandų atranka vyko pagal 5 amžiaus grupes: ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai, 1-4 klasių mokiniai, 5–6 klasių mokiniai, 7–8 klasių mokiniai ir 9–11 (gimnazijų I-III) klasių mokiniai.
Po kiekvienos komandos prisistatymo, mažieji dalyviai atliko teorines ir praktines užduotis sveikos gyvensenos tema. Sportinėje dalyje komandos varžėsi estafečių rungtyje.
Dalyviams atlikus visas užduotis, komisijos nariai suskaičiavo balus ir paaiškėjo, kad konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“ pirmąją vietą užėmė Visagino vaikų lopšelio-darželio „Gintarėlis“ komanda (Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Jelena Virčinskienė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Ona Tuzikienė), kuri važiuos į Rokiškį dalyvauti antrame etape "Sveikuolių sveikuoliai".
Taip pat konkurse dalyvavo visos Visagino savivaldybės mokyklos: „Verdenės“ gimnazija, Draugystės progimnazija, „Žiburio“ pagr. mokykla, „Gerosios vilties“ progimnazija ir „Atgimimo“ gimnazija. Rungtyniavo 5 komandos, iš viso 25 mokiniai, kuriuos lydėjo įstaigų visuomenės sveikatos priežiūros specialistai ir pedagogai.  Po kiekvienos komandos prisistatymo, dalyviai atliko teorines ir praktines užduotis sveikos gyvensenos tema. Sportinėje dalyje komandos varžėsi estafečių rungtyje, 11-tokai – krepšinyje, o 4-5-tų klasių moksleiviai dalyvavo estafetėje „Raidės“.
Dalyviams atlikus visas užduotis, komisijos nariai suskaičiavo balus ir paaiškėjo, kad konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“ pirmąją vietą užėmė tarp 1-4 klasių – Draugystės progimnazija (Mokytoja Tajisija Mankevič ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Regina Koroliova), 9-11-tų klasių laimėjo Visagino „Atgimimo“ gimnazija (Mokytoja Elena Murina ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Regina Koroliova), kurie važiuos į Rokiškį dalyvauti antrame etape "Sveikuolių sveikuoliai".
Linkime jiems kuo didžiausios sėkmės!
Dalinamės „Sveikuolių sveikuoliai 2017 m.“ konkurso akimirkomis
Dydžio keitimas
Kontrasto keitimas