• Lietuviškai
  • English
  • Русский

Aštuntasis muzikos festivalis „EuroWind 2017“ Visagine

17, Geg 2017, Galerija,Straipsniai,Veikla Visagine,Visagino naujienos  

Tradiciškai, Europos dieną paminėti, visaginiečius ir svečius sukvietė aštuntasis muzikos festivalis „EuroWind 2017“.
Čia skambėjo įvairių stilių GYVA muzika, tvyrojo ypatinga atmosfera ir europietiška tolerancija. Į sceną lipo 4 muzikinės grupės, vienas duetas ir viena solistė. Statistiniais duomenimis - 6 merginos ir 15 vaikinų (jaunų ir subrendusių:)). Festivalį vedė basakojis Aleksas Urazovas.
Puikią programą dovanojo specialiai festivaliui susibūrusi visaginiečių grupė „VCM“ (Visagino County Marshal), kuriuos šiam projektui sukvietė Ilya Patsev . Vėliau į sceną kilo „Laikinosios sostinės“ - Kauno trio „JBV“, dovanoję klausytojams ir poezijos, ir bardų muzikos ir vidinės šilumos. Jiems festivalio rėmėjai - „Baidarių bazė Kiškių kaime“ padovanojo kelionę baidarėmis Aukštaitijos ežerais. Jaunatviško žavesio įnešė „pozityviai nusiteikęs“ Ignas iš Ignalinos su sese Rebeka. O visus iš vietų/šokti pakilti privertė drąsieji latviai – grupė š Daugpilio „Warm House“. Ramybės ir geros auros į festivalį įnešė visaginietė Marija Trapkewizc . Na, o pabaigai, visus žiūrovus savo daina „Raudonosios lūpytės“ viliojo vilniečių grupė „Baltasis kiras“. Į jų pasirodymą ekspromtu įsijungė ir Ignas iš Ignalinos, ir kauniečių grupės „JBV“ fleitistas Giedrius Balbieris.
Europa keičiasi, keičiasi ir mūsų festivalio garsas: iš akustinio pereinantis į mišrų. Svarbu jis turi SAVO - europietišką veidą ir SAVO europietišką žiūrovą.
Renginį organizavo Visagino Europe Direct informacijos centras, Visagino kultūros centras.
Partneris – Rokiškio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras.
Mus viešino UAB „Sugardas“ ir UAB „Transteleservis“.
 
Visagino Europe Direct informacija 
Dydžio keitimas
Kontrasto keitimas